Krajalnica jac duro

Szatkownica do warzyw elektryczna stanowi ogromnie ważnym wyposażeniem w sklepach gastronomicznych. Codzienne krojenie wielokilogramowych ilości innego typie warzyw w droga ręczny znacznie zwiększa koszty książki oraz wydłuża czas przygotowania zaplecza przed rozpoczęciem restauracji lub czas przygotowania posiłku w zakładach żywienia zbiorowego takich jak szkoły, domy spokojnej starości czy szpitale.

http://de.healthymode.eu/spirulin-plus-entsauerung-des-korpers-auf-hochstem-niveau/Spirulin Plus Entsäuerung des Körpers auf höchstem Niveau

Oczywistym wyborem stoi się wtedy zakup szatkownicy do warzyw, która również będzie jeszcze spełniać funkcję szatkownicy do owoców. Niezależnie od charakteru prowadzonej placówki gastronomicznej warto zdecydować się na kupno szatkownicy do profesjonalnego użytku. Cechuje się ona bardzo intensywną wydajnością (nawet do 300 kg/h) i formą, posiada wszystkie niezbędne dokumenty i uznania oraz stworzona jest spośród dobrej jakości produktów, oddanych do związku z żywnością. W części przypadków urządzenie zrobione jest ze byliśmy nierdzewnej i posiada magnetyczny system zabezpieczenia i hamulec silnikowy, zapewniający bezpieczną obsługę przez użytkowników. Do wyboru posiadamy jeszcze zasilanie 230V czyli na tzw. siłę, czyli 400 V, w zależności z posiadanej w domu instalacji elektrycznej. Szatkownica do warzyw elektryczna jest wiele nowych, łatwo wymiennych tarcz, które sprawiają, że warzywa oraz efekty mogą przybierać kształt wiórków, plastrów lub kostek, a też specjalną przystawkę do przygotowania frytek. Osobny wsad o kształcie półksiężyca służy do krojenia warzyw typu kapusta, seler, i drugi podłużny wsad przeznaczony jest do warzyw długich. W dowolnej chwili możemy same dobierać inne akcesoria według potrzeb. Urządzenie nie winno stanowić brane do punktów, do których nie jest przeznaczone jak np. krojenie sera. Przy zakupie szatkownicy do warzyw należy mieć, że nie jest toż co prawda urządzenie o dużych rozmiarach, ale zawsze waży ok. 30 kilogramów. Na zbytu znajdziemy duży wybór wartości oraz modeli, dzięki czemu dopasowanie odpowiedniego dania nie sprawi wielu problemów.